Bilgi İşlem

Öğr.Gör. Tarık DEMİRGEN (18.07.2022- devam ediyor

Öğr.Gör. Fatih ALBAYRAK (16.09.2019 – 18.07.2022)

Tolga GÜNGÖRSÜN (2009-2019)

Hayrettin EVİRGEN (1996-2008)

İhsan KELEKÇİ (1994- 19.08.1996)

İdari ve Mali İşler

Mehmet Kasim ULU (21.09.2018-devam ediyor)

Doç Dr. Mehmet Emin ALTUNDEMİR (23.07.2018-21.09.2018)

Mustafa YAZICI (26.10.2000-23.07.2018)

Cevat KÖKTÜRK (1998- 2000)

İsa ÜNAL (14.10.1997- 29.01.1999)

Yılmaz YALÇIN

Kütüphane ve Dokümantasyon

Şenay KESİM (03.12.2018- devam ediyor)

Mustafa EŞMELİ (06.09.1999- 03.12.2018)

Kazım ÖZKAN (1998 – 06.09.1999)

Abdullah HAFIZLAR (03.08.1995 – 01.10.1997)

Bülent BAYRAKTAR (16.11.1993 – 03.08.1995)

Zeki TOÇOĞLU (10.05.1993 – 15.11.1993)

Öğrenci İşleri

Hasan TUTKUN (14.12.2018- devam ediyor)

Fatma AYDIN 13.10.2011-.16.07.2018)

Kazım ÖZKAN (09.04.1996- 16.09.2011)

Orhan TUNACAN (1992- 1996)

Personel

Muharrem YILMAZ (23.12.2011- devam ediyor)

Hüseyin ERKEN (23.11.1998- 23.12.2011)

Seyfidar ÇOBAN (1994- 1998)

İhsan KELEKÇİ (1992- 1994)

Sağlık Kültür ve Spor

Necat ER (09.11.2017-devam ediyor)

Süleyman AVCI (21.12.2015-09.11.2017)

Mustafa COŞKUN (2012 -21.12.2015)

Nafi FİLİZ (2005-2012)

Öğr.Gör. Murat ALTUNAY (2003-2005)

Kemal YILMAZ

Eyüp YÜKSEL

Strateji Geliştirme

Gönül KESKİN (14.12.2018- devam ediyor)

Cengiz KARADENİZ (24.02.2006-06.08.2018)

Hüseyin ÇEVEN

Ali BAYRAK

Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı

Yusuf Demir (09.01.2020-devam ediyor)

Dr. Öğretim Üyesi Cem KIRLANGIÇOĞLU

Feridun DAĞ (22.07.2004-26.02.2019)

Oğuz ŞENOL

Hukuk Müşavirliği

Ali Abdullah (01.07.2017-devam ediyor)

Av. Ayşen AKBABA (2005 -10.03.2016)

Bahattin DUMAN (1997- Ocak 2005)

Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü

Cemil Yücel (22.01.2001- devam ediyor)

Salim BOZKAN

Koruma ve Güvenlik Şube Müdürlüğü

Çetin KIRAL (27.12.2019-devam ediyor)

Özkan TOÇOĞLU (22.08.2011-27.12.2019)

Doğan EROL

İsmail BAŞ (14.08.2009-07.09.2009)

Mustafa COŞKUN

Rektörlük Basımevi Şube Müdürlüğü

İlyas KORKMAZ (14.08.2009- devam ediyor)

Orhan GÜÇLÜ (2006-2009)

Abdullah UĞUR (1998- 2009)

Hakkı ZORLU (1992- 1994)

Stratejik Planlama ve Kalite Yönetim Sistemleri Şube Müdürlüğü

Merve Tuğçe Dibek (05.04.2018-devam ediyor)

Alev Sevinçli (2008- 2018)

Mustafa COŞKUN